KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848016
nr 1284 8016
Birger Birger-Ericsson, Ballongförsäljerskan. Signerad. Olja på pannå, 127x60 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 20:40:55
1.000 kr
1.800 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr