KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848016

nr 1284 8016

Birger Birger-Ericsson, Ballongförsäljerskan. Signerad. Olja på pannå, 127x60 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 20:40:55